Broušení pilových kotoučů, servis brusek OPL, OPK, Zámečnictví, Broušení vrtáků

  Nabrus.cz » Služby » Broušení pilových kotoučů, pil, cirkulárek

Broušení pilových kotoučů, pil, cirkulárek

Broušení pilových kotoučů provádím na stroji, ostřičce pil, která zaručuje co nejpřesnější nabroušení a zaručuje správnou geometrii pily.

Řežete-li dřevo pro osobní či komerční využití, nabízím pravidelné ostření nástrojů. Má to hned několik výhod. Pravidelně udržované nástroje mají vyšší životnost, lepé se s nimi řeže materiál, udržuje se tvar zubu, který při ručním ostření je často tak poškozen, že se prodlužuje i čas na správné nabroušení nástroje na stroji, což má následně vliv také na čas strávený u ostření nástroje a s tím i poté souvisí vyšší cena. Doporučuje se tedy pravidelné broušení v určitém časovém intervalu.

Další velkou výhodu, kterou mohu nabídnout, je úspora ze strany zákazníků, jelikož si nemusí kupovat drahý stroj (brusku). Zákazník tak ušetří nejen na stroji, ale také na pracovní síle a času, který je nutný strávit na výuku a získání zkušeností, jak pilu ostřit. Všechny tyto výhody mohu poskytnout a těším se tak na spolupráci s Vámi. Pakliže máte zájem o nabroušení pil, kotoučů, nástrojů, nožů do sekaček, nůžek, srpů, vrtáků, neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle 723 069 579.


Rychlý kontakt

» Zbyněk Kaplan

» e-mail: zbynek.kaplan@seznam.cz

» telefon: +420 723 069 579

» adresa: Rudník 89

» Najít na mapě

Vyhledávání

Copyright © 2012 - 2023 Nabrus.cz