Broušení pilových kotoučů, servis brusek OPL, OPK, Zámečnictví, Broušení vrtáků

  Nabrus.cz » Služby » Servis brusek

Servis brusek

Brusky jsou mojí specializací a věnuji se jim nejdelší dobu svého profesního života. Jedná se o speciální ostřičky pil, kotoučů a pilových pásů, nejčastěji typů OPL, OPK a BAS. Provádím jejich generální i částečné opravy. Na vyžádání zákazníka pravidelně kontroluji stav strojů a zhodnotím nutnost oprav, které pak prodlužují životnost stroje a ovlivňují kvalitu nabroušených nástrojů, což se posléze přenese i na výrobu a kvalitu řezaného materiálu a výrobků.

Ze součástí se vyznám v hydraulice, která je namontovaná v bruskách typu OPL, což jsou automatické brusky pilových listů vhodné do pilařských provozů.

Vyměňuji ložiska, poškozené díly se snažím opravit, pokud je to možné, aby nebylo nutné kupovat nové, což výrazně snižuje cenu provedené opravy. Z dílů pak stojí za zmínění také nutnost kontroly součástí jako beran či vodítka, které mají zásadní vliv na chod stroje.

Vlastníte-li jiný typ brusky, lze ji po dohodě také opravit. Realizace jiných typů závisí na rozsahu poškození, typu dílů a jejich ceně. Ohledně oprav brusek mě neváhejte kontaktovat.


Rychlý kontakt

» Zbyněk Kaplan

» e-mail: zbynek.kaplan@seznam.cz

» telefon: +420 723 069 579

» adresa: Rudník 89

» Najít na mapě

Vyhledávání

Copyright © 2012 - 2024 Nabrus.cz